Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat

Tagi tematu: kurs, operatora, zurawia.

Odpowiedzi: 10 | Wy鈍ietle: 7724 Kurs operatora zurawia.
Autor Wiadomo嗆
Danjel88
Bywalec

Do陰czy 1623 dni temu
Sk康: Stary S帷z
Wys豉ny: 2013-07-05, 17:16   Kurs operatora zurawia.

Witam

Ot霩 mam takie pytanie a zarazem problem

Chce zrobi kurs na operatora. Znalaz貫m firme ASPEKT z krk. Policzyli 2990 z za kurs Na wszystkie typy 簑rawi + hakowego ( w tej cenei 2990 jest wliczony koszt badan lekarskich + egzamin + wy篡wienie na teori )

Ile jest typ闚 zurawi ze kurs akurat ten jest na wszystkie a kurs za 2000 ? Bedzie na 1 typ? 1I?
Moze mi to ktos wytlumaczyc bo mam metlik w glowie teraz.

dyziotalerzyk 
Sta造 Bywalec
emes

Do陰czy 1868 dni temu
Sk康: okolice Rzeszowa
Wys豉ny: 2013-07-05, 20:00   

My郵, 瞠 cena jest do嗆 atrakcyjna, je郵i rzeczywi軼ie dostaniesz uprawnienia I bez ogranicze, plus papiery na hakowego. Ciekaw jestem tylko, jak mia豚y wygl康a taki kurs praktyczny. Bo co nie chce mi si wierzy, 瞠 b璠ziesz hakowa przez trzy miesi帷e, 瞠by poj望 tajniki zapinania, 瞠by potem wiedzie za co opieprzy laika ;-) no i 瞠by m鏂 przyst徙i do kursu na 簑rawie :->

A co do typ闚, to nie ma tego za wiele.
I, to 簑rawie wie穎we w豉郾ie, a czasem jest rozgraniczenie na dolnoobrotowe i g鏎noobrotowe, a nierzadko na pocz徠ek daj tylko papiery do 10t (co w zwyczajnym budownictwie w zupe軟o軼i wystarczy)

Jak p鎩dziesz na kurs to wszystkiego si dowiesz, tylko najpierw si upewnij, czy aby na pewno ta robota Ci pasuje.

Danjel88
Bywalec

Do陰czy 1623 dni temu
Wys豉ny: 2013-07-05, 22:52   

Panowie pytanko, bo cz這wiek juz sam nie wie co robic...

Ktor opcja bedzie lepsza. Zrobic kurs za 3000 - IZ + IIZ + hakowy ( oba bez ograniczen ) i szukac pracy na w豉sna reke CZY zrobic kurs za 3950 na IZ bez ograniczen lecz z mozliwoscia zatrudnienia w firmie Corleonis ? Juz cz這wiek sam nie wie ;/;/ T 1 opcje robi bym juz niedlugo kurs bo pod konic lipca, ten drugi z racji ze musial bym wyjechac 900 km od domu dopiero gdzies w lutym 2014 ( uzbieranie 4000 + koszta za mieszkanie i wyzywiene na miesiac )

SqnHead 
Administrator

Do陰czy 2373 dni temu
Sk康: Gda雟k / Tczew
Wys豉ny: 2013-07-09, 16:48   

Ja bym wybra pierwsz opcje. Nie masz pewno軼i 瞠 Corleonis ci we幟ie.

Powa積ie I jest z ograniczeniami jakimi pierwsze s造sz.

dyziotalerzyk 
Sta造 Bywalec
emes

Do陰czy 1868 dni temu
Wys豉ny: 2013-07-09, 20:02   

Powa積ie. U nas UDT wydaje uprawnienia I do 10t a potem mo積a zdoby zdolno嗆 bez ogranicze :-D

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi wiadomo o co... ;-)

Danjel88
Bywalec

Do陰czy 1623 dni temu
Wys豉ny: 2013-07-09, 22:11   

Rozne miasta rozne kursy. Czytalem ze w kielcach masz osobno do 10 ton i osobno na bez ograniczen oO.
U mnie sa akurat bez ograniczen. Mialem robic ten kurs za 3000 na IZ i IIZ + hakowy. Ale robie w innej firme ( polecanej ) na IZ a osobno zrobie kurs na hakowego. Zawsze cos wiecej do wpisania w CV... Widzialem pare ofert do sterowania zurawiem z do逝 gdzie wymagali kurs na hakowego.

grzegorzs 
Sta造 Bywalec

Do陰czy 2262 dni temu
Sk康: Tczew
Wys豉ny: 2013-07-22, 11:06   

A gdzie powinna byc informacja o limicie tona簑?? Na uprawnieniach?

dyziotalerzyk 
Sta造 Bywalec
emes

Do陰czy 1868 dni temu
Wys豉ny: 2013-07-22, 19:00   

Jest zawarta na dokumencie w jednym zdaniu wraz z informacj o tym, jak masz kategori. Trudno j przegapi.

Oregoon 
Bywalec
Operator

Do陰czy 2012 dni temu
Sk康: Polska
Wys豉ny: 2013-07-26, 23:17   

Dziwne, ze za jednym razem zrobisz na wie穎wce i mobilne. Na pocz徠ku skup si na jednym typie, poczuj charakter pracy :-)

Na rewersie uprawnie masz zakres.

wozekinstruktor 
Nowy
konserwator

Do陰czy 471 dni temu
Sk康: 鏚
Wys豉ny: 2016-08-29, 20:44   

maj mo磧iwo嗆 ograniczenia jednak na 簑rawia wie穎wego 10 ton to bardzo du穎 to nie s 簑rawie o du篡ch ud德igach co innego samojezdne, w kategorii II s 簑rawie przeno郾e przewo幡e samojezdne oraz stacjonarne zapraszam do siebie w lodzi na kursy ceny na pewno atrakcyjniejsze ni podajecie :) jak kto powo豉 sie na to forum to na pewno si dogadamy :) :-o

Pan H 
Bywalec

Do陰czy 917 dni temu
Sk康: 鏚
Wys豉ny: 2016-09-23, 18:48   

Dodaje typy do kolegi wozekinstruktor

stacjonarne,przewo幡e, przeno郾e i samojezdne II
wie穎we, szybkomontuj帷e i szynowe I

Jak inspektor lub firma w ktorej robisz szkolenie to moga na這篡 ograniczenie , mam klienta na 簑rawie przewo幡e z typem na Hiab 085 i na niczym innym nie mo瞠 robi legalnie jako hds. I to ma wbite w uprawnienia z UDT. na samojezdne mam od poczatku bez ograniczen ale widzialem dla poczatkujacych uprawnienia do 16,18.32T i dalej bez ogranicze lub np. przewo幡y do 10T.

Wracajac do pytania na pewno nie bedziesz mial wszystkich typow zurawi I i II za jednym zamachem bo nie bedzie sie to oplacalo firmie ,ja mam co uprawnienia to nowy kwit , np na samojezdne i przewo幡e jeden kwit a na wie穎we musia貫m oddzielnie robic bo nie byloby to na jednym kwicie.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Mo瞠sz za陰cza pliki na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a za陰cznik闚 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: